Про нас
Головна › Про нас

Про нас

Tekhmann – надійний, високотехнологічний європейський бренд, який більше 10 років займає лідируючі позиції на ринку інструмента і садової техніки в Україні.

За ім’ям та історією бренду стоїть команда інженерів, яка з 2009 року використовує свій досвід для розробки якісних інноваційних інструментів. Щорічно ми забезпечуємо електроінструментом, бензоінструментом і витратними матеріалами понад сотню тисяч покупців по всій Україні. Асортимент розроблений таким чином, щоб охопити як побутові, так і професійні сфери життя.

Наша мета: зробити будівельні та ремонтні роботи легкими, а інструмент – бездоганним. 

Продукція ТМ Tekhmann виготовляється на сучасних авторизованих підприємствах Азії з використанням новітніх технологій німецьких інженерів.

Корпуси наших інструментів виготовляють з армованого скловолокном пластику, а робочі частини – зі спеціального металевого сплаву, який підвищує їх міцність і стійкість до корозії.

Ергономічний дизайн зробить Вашу роботу максимально комфортною і зручною.

Конструктори ТМ Tekhmann постійно вдосконалюють параметри інструментів, підвищуючи їх зносостійкість і продуктивність. У продаж надходять тільки ті моделі, які пройшли багатоступінчастий процес контролю якості, тому інструмент ТМ Tekhmann готовий до будь-яких випробувань!

Близько 50 сервісних центрів по всій Україні готові надати оперативну допомогу з ремонту, налаштування та налагодження інструментів.

Весь товар сертифікований в Україні та забезпечується гарантійними зобов’язаннями постачальника. На всі інструменти можна отримати додатковий рік гарантії. Це дозволить Вам отримати безкоштовну технічну підтримку навіть після закінчення основного гарантійного терміну.

 

Чому нас обирають

Наші клієнти отримують якісні товари і гнучку цінову політику. Інструмент ТМ Tekhmann поєднує в собі надійність, безпеку та оптимальну вартість.

Ми пропонуємо великий вибір ручного, бензинового та електричного інструменту для піклування за садом і дачею. У нас ви знайдете тримери, електропили, газонокосарки, оприскувачі та інші прилади, які полегшать догляд за ділянкою.

Ми повністю беремо на себе логістичні витрати, що дозволяє нашим партнерам оптимізувати товарні потоки та підвищити маневреність постачань.

Отримати гарантійне і післягарантійне обслуговування нашого інструменту можна більш ніж в 50 сервісних центрах по всій Україні. Залежно від виду обладнання термін гарантії складає від одного до трьох років.

Ми надаємо нашим клієнтам усебічну маркетингову підтримку:

  • - Просування на виставках і конференціях
  • - Забезпечення рекламними і POS матеріалами
  • - Збільшення продажів мотиваційними акціями

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Rating
  • Price
  • Description
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom fields
Сравнить